.

.

piątek, 28 marca 2014

Virtus.pro vs Titan - Fragbite Masters Półfinał Drabinki Wygranych

Wczoraj 27 Marca 2014 roku Virtus.Pro rozegrało mecz półfinałowy drabinki wygranych  Fragbite Masters z Titan. Rozpoczęliśmy od Cache w którym Tytani zniszczyli nas 16:5. Drugą mapą był
Dust II gdzie po wygranej nożówce pierwsza połowa w terrorystach poszła nam nawet łatwo i był wynik 10:5 po zmianie stron jednak Tytani nie dawali za wygraną, ale wygraliśmy ostatecznie 16:12. I nareszcie mapa Inferno, która była pełna emocji szczególnie druga połowa. Ale zacznijmy od początku Tytani wygrywają nożówkę i pierwszą połowę 13:2. Rozpoczyna się połowa druga nasi wygrywają rundę eko i kolejne 6. Nagle zespół Titan się budzi i zdobywają kolejne dwie rundy, została im tylko jedna do zwycięstwa. Francuzi wybierają Bombsite B i jako trzech żywych terrorystów podkładają bombę. Runda wydaję się nie do wygrania został tylko Taz, który nie ma już nic do stracenia i ryzykuje odbijanie. Po pokonaniu niesamowicie trzech przeciwników i rozbrojeni szybko bomby nasi wygrywają tą rundę i kolejne pięć doprowadzając do dogrywki[15:15] w której wygrywamy wspaniale 19:15.

Niżej jest link YouTube z komentarzem Izaka oraz Clutch Taz'a 1vs3.